De lat ligt hoog in ons veld. Iedereen heeft verwachtingen bij passend onderwijs en de route naar inclusiever onderwijs. Hoe hoog leggen wij de lat? En voor wie leggen we de lat? Voor onszelf, voor onze collega’s, onze partners? Hoe hoog laten we de lat leggen en door wie? Doen wij dat zelf? Doet het ministerie dat? Of leggen onze collega’s, samenwerkingspartners of de ouders de lat? Wat helpt ons daarbij? En hoe geven we de polsstok vorm?
Op donderdag 2 november en vrijdag 3 november draaide het tijdens de 24-uursnetwerkbijeenkomst voor en door leidinggevenden samenwerkingsverbanden om deze vragen. Twee geweldige sprekers waren aanwezig om ons te inspireren, te prikkelen en om ons aan het denken te zetten. Op 2 november was voetbalcoach Foppe de Haan onze spreker en op 3 november was prof. dr. Patrick Kenis, hoogleraar Public Governance aan de Universiteit van Tilburg en Adjunct Professor aan de Vienna University of Economics and Business, de hele ochtend aanwezig om ons te begeleiden. En dit allemaal onder de bezielende leiding van dagvoorzitters Marleen van Berkum en Michiel Minderhoud.
Pubquiz & Muzische reflectie
Dit jaar halen we het maximale uit de 24-uren die wij tot onze beschikking hadden. Op 2 november was er ook een avondprogramma. Het diner maakte onderdeel uit van het programma en na het diner was er een pubquiz, onder begeleiding van Irene van Harten en Michiel Minderhoud, waar we fanatiek aan hebben deelgenomen. Anouk Saleming en Bart van Rosmalen van Muzische reflectie waren weer van de partij om ons een spiegel voor te houden.
Meer informatie
Foto’s